UWAGA: NAGRODY !!!

Dzisiaj mam zaszczyt zaoferować Wam udział w pierwszym konkursie z nagrodami na stronach mojego bloga. To będzie niezła jazda, więc czytajcie uważanie, co tam Łucja wymyśliła dla Kochanych Czytelników ;)


Sklep Fabryka Motyli, o którym już pisałam w ramach mojego projektu 'Worth Buying' 1 sierpnia obchodzi swoje pierwsze urodziny, a ponieważ urodziny zawsze obchodzi się hucznie - tym bardziej pierwsze (aż strach pomyśleć, co będzie przy 18 ;)), tak więc Pani Patrycja Łasińska - właścicielka sklepu wraz ze mną postanowiła przyszykować dla Was konkurs z nagrodami.


Może zacznijmy od rzeczy naaajważniejszej - co można wygrać? ;)Nagroda NR 1 - Zestaw kubków "A man made me crazy".
Nagroda NR 2 - Zestaw kubków "The best things".
Nagroda NR 3 - Zestaw 4 białych wieszaczków w kropki
Z każdej pozycji dostępne są trzy komplety, tak więc nagrodzonych zostanie aż 9 osób!Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim wypełnić zadanie konkursowe. Do wyboru jedno spośród dwóch, a treść zadań brzmi - uwaga, uwaga - :

1. Każdy uczestnik konkursu musi przysłać niezwykłą, bądź zabawną historię (najlepiej z dołączonym zdjęciem) zakupu lub posiadania jakiegoś mebla czy rzeczy związanej z wyposażeniem domowym. Może to być historia fotela, który jest w rodzinie od lat, wspaniałej lampy, którą udało się znaleźć na jakimś targu staroci za grosze, bądź cokolwiek innego - wszystko zależy od Was.

2. Każdy uczestnik musi przysłać zdjęcie z opisem wykonanej samodzielnie ozdoby/dekoracji domowej. Poszczególne elementy składowe tej dekoracji mogą być kupione, ale liczy się inwencja twórcza i własne wykonanie.


Zasady uczestnictwa:

Odpowiedzi konkursowe proszę o przysyłanie na adres mailowy: lucias.patterns@gmail.com . Wiadomość powinna być zatytułowana "Konkurs", no i musi spełniać normy unijne, czyli pod opisaną przez Was historią KONIECZNIE musi znaleźć się:

- Imię i nazwisko bądź pseudonim (tutaj chyba nie ma wątpliwości ;))
- adres strony internetowej bądź bloga, jeśli takowego posiadacie i chcecie się przyznać - oczywiście dołączę go do listy zwycięzców, żeby pokazać, jacy to wspaniali ludzie ślą do mnie maile :)))
- telefon kontaktowy bądź adres maila, który często sprawdzacie. Po ogłoszeniu listy zwycięzców będę ścigała z listą adresów do wysyłki nagród :)
- Numery nagród w kolejności: od tej, którą najbardziej byście chcieli dostać :)
- zdjęcie/zdjęcia w załączniku (ilość bez ograniczeń - byleby tylko mi poczta nie umarła ;) )


W jaki sposób przyznawane będą nagrody?

Po zamknięciu konkursu, w ciągu jednego dnia zbierze się unikalne jury, a w składzie:
- Ja, czyli Łucja - umysł humanistyczny
- Mój brat - umysł ścisły
- Moja Mama - umysł kosmiczny, czyli od wszystkiego

Każdy z nas będzie miał do przyznania 6 punktów - jak w szkole ;) Osoby z największą ilością punktów wygrywają, natomiast jeśli wyniki będą się powtarzały, to liczy się termin przysłania zgłoszenia. Najważniejsza dla nas jest przede wszystkim pomysłowość, bo żaden talent plastyczny nie pomoże, jak się nie ma inwencji twórczej ;) Każdy z najwyższą ilością punktów otrzyma taką nagrodę, jaką wyznaczył na pierwszym miejscu w swojej kolejności, czyli dokładnie tą, której pragnie najbardziej. Jeśli jakaś pozycja z dostępnych nagród zostanie wyczerpana, a na pierwszym miejscu macie właśnie tą, to będziemy nagradzali zgodnie z wyznaczoną przez Was kolejnością. Listę zwycięzców ostatecznie zatwierdzi Pani Patrycja Łasińska.


Do kiedy można nadsyłać zgłoszenia?

Konkurs trwa od dziś, czyli DNIA DZIECKA = 01.06.09 do 10.06.09, do północy. Równo 11.06.09 o godzinie 00.01 konkurs jest zakończony, a ja otwieram mój magiczny folder i jury przystępuje do oceniania :) WIECZOREM 11.06.09 zostanie ogłoszona lista zwycięzców wraz z ich opowieściami i zdjęciami (jeśli jednak nie wyrażacie zgody na publikację swojego pomysłu- KONIECZNIE zaznaczcie to w mailu).


Cóż mogę dodać od siebie? Będzie mi niezwykle miło czytać Wasze maile - na każdy odpowiem, by potwierdzić, że mam wszystkie informacje, tak więc gdybym nie odpowiedziała = nie doszedł i wyślijcie jeszcze raz :)


Na sam koniec chciałabym serdecznie podziękować Pani Patrycji Łasińskiej, właścicielce sklepu Fabryka Motyli za ufundowanie nagród, kreatywność i wspaniałą współpracę!


Tak więc klawiatury i aparaty w dłoń, bo rewelacyjne nagrody czekają!!!

21 komentarzy:

 1. No marzą mi się wieszaki,więc chyba wezmę udział^^ Mam całą masę rzeczy samodzielnie wykonanych:D

  OdpowiedzUsuń
 2. no to teraz już wiem, że na nagrodę nie mam szans ;P hehe. ale chętnie pokibicuję dziewczynom i chłopakom, bo bardzo fajne nagrody na nich czekają i jestem ciekawa efektów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jeeejku, jaki fajowy konkurs! pomyślimy, pomyślimy...:3

  OdpowiedzUsuń
 4. SENIORITA CORAZON - noo, to pisz, pisz - czekam! :)))

  BASIA - a to czemu? Seniority się boisz? ;) Poszukaj w domu jakiś ciekawych rupieci, popytaj rodziców i wysyłaj :)

  KOTOWA - myśl, Kocie, myśl - moja skrzynka mailowa stoi otworem 24 h na dobę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. aaaa, bo ja mało pomysłowa jestem w kwestii rupieci ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kohana 11 stycznia 2oo9 roku to ciężko będzie ogłosić wyniki:D
  Masz kapsułę czasu? :D

  Siostra :*

  OdpowiedzUsuń
 7. O Boże, kochana napisałam przez H hahahahahahhaha

  Poprawka KOCHANA :D

  OdpowiedzUsuń
 8. ROBACZEK - bardzo mnie to cieszy i w takim razie czekam na Twoje zgłoszenie :)

  BASIA - nooo wiesz, jak możesz? Z takim tekstem do mnie? xD ;)

  OSTOJA - serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że też się przyłączysz :)

  SIOSTRA - dzięki za uwagę - czasem patrzę na jakiś tekst, patrzę i kompletnie nie widzę błędu :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi to interesująco...Mam kilka staroci zakupionych z SH, do których mam duży sentyment. Są pikne i jakby z duszą. Czy mogę przedstawi kilka rzeczy???

  OdpowiedzUsuń
 10. BLUEBERRY - wolałabym, żebyś wybrała jedną konkretną rzecz, którą chcesz opisać(żeby było bardziej fair), ale jeśli mają podobna historię, bądź są zakupione w tym samym miejscu/w ten sam sposób, to jasne, że łapie się to w jedną opowieść i możesz je wszystkie upchnąć w swojej historii :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hm. Konkurecja nie spi, tak? To ja chyba muszę ruszyć na poszukiwania czegoś konkursu wartego^^
  A swoją drogą, fajny pomysł na taki konkurs:)

  OdpowiedzUsuń
 12. o kurde :) to mi teraz dałaś kopa :) od dawna chodzi za mną pomysł na zrobienie pewnej rzeczy,i teraz mam motywację... mam nadzieję zdążę zanim konkurs się skończy :)nagrody są cudne.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja tak nie na temat,ale sądze,że masz uroczy,blogowy nagłówek.

  OdpowiedzUsuń
 14. AMATEUR FASHIONIST - wielkie dzięki :) Natomiast co do udziału w konkursie, to ruszaj szukać czegoś do opisu i wysyłaj zgłoszenie :)

  JUKEJKA - no to do dzieła - czekam na Twoje zgłoszenie :) Prawdę mówiąc, jestem trochę rozczarowana, bo konkurs jest, żeby nie powiedzieć - idiotycznie prosty, nagrody są wspaniałe - wprost z dostawą do Twojego domu, ja osobiście nie jestem jakaś super wymagająca, tymczasem nawet, gdybym chciała obdarowywać na zasadzie 'pierwsze 9 zgłoszeń wygrywa', to nawet tylu nie mam...aj aj, co się z ludźmi dzieje :/

  AGATA NATALIA - serdecznie dziękuję - to mój własny rysunek :)

  OdpowiedzUsuń
 15. mi to najbardziej podobaja sie te wieszaki:)!!! moze wezme udzial w tym konkursie?? Postaram sie;)

  u mnie nowa notka;)

  http://jeadorefashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Łucjo wysłałam zgłoszenie konkursowe.Uffff zdążyłam. pozdrawiam.jagodda

  OdpowiedzUsuń
 17. BLUEBERRY - tak, już je 'zaksięgowałam' ;) Dziękuję za udział! :)))

  OdpowiedzUsuń